Naš današnji dan se je začel tako, da je končno napočil čas odhoda v šolo v naravi. V šoli smo se pogovorili o pravilih vedenja, ki jih moramo upoštevati. Po malici smo se obuli in oblekli, vzeli kovčke in se odpravili proti avtobusu. Z njim smo se odpeljali v dom Jurček. Po prihodu v Kočevje so nas učitelji razporedili po sobah, kjer smo razpakirali in se pripravili za kosilo. Kuharice so nam postregle z juho, ocvrto ribo, špinačo in pire krompirjem. Za sladico je bila okusna rolada. Po počitku smo odšli na ogled mesta. Odpravili smo se na ogled jezera, spoznali zgodovino, znamenitosti mesta in reko Rinžo. Na poti domov nas je ujela tema. Za vstop v dom smo morali pravilno odgovoriti na zastavljena vprašanja učiteljice. Sledila je slastna večerja (pica). Torek je bil res odličen, upamo, da bo tako vse do sobote.

PETOŠOLCI

(Skupno 313 obiskov, današnjih obiskov 1)