Skoči na glavno vsebino
Select Page

Danes smo se zbudili v oblačno jutro, saj je vso noč deževalo. Znova smo imeli odličen zajtrk, nato pa urejanje sob. Ob devetih smo se zbrali v učilnici, kjer domuje medved Tonček. Učiteljica Marina nam je povedala veliko o živalskih stopinjah, okostju, dlaki… Spoznali smo tudi veliko o medvedih, volkovih in risih – naših največjih zvereh. Poslušali smo zgodbo o medvedku Tončku, medvedku ki ga imajo nagačenega v domu Jurček. Po dopoldanski malici je sledil odhod v gozd. Tam smo iskali stopinje živali. Našli smo celo odtis medvedove šape. V gozdu smo si ogledali tudi storže različnih oblik, liste ter primerjali iglice smreke in jelke. Spoznali smo tudi rožo, ki se imenuje nedotika in širi svoja semena naokoli z eksplozijo.

Po kosilu smo imeli tri različne dejavnosti, in sicer kolesarjenje, lokostrelstvo in družabne igre. Po večerji pa je sledil družabni večer.

Zdaj pa nas čaka še zadnja noč v Kočevju.  Lahko noč!

(Skupno 248 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST