Ko smo se zbudili, smo čez okna uzrli veter, ki je prav čarobno raznašal delce že padlega snega. Hitro smo se oblekli in odšli v učilnico, kjer smo opravili samotestiranje. Vsi smo ga uspešno zaključili in z veseljem nato odkorakali na zajtrk. Po zajtrku je zopet prišlo do razdelitve v dve skupini. Ena se je odpravila smučat, druga pa je imela delavnico, na kateri se je razmišljalo o gozdnem bontonu in nato je sledila izdelava vrtljivih krogov s poljubno zapisanimi pravili o vedenju v gozdu. Po končani delavnici smo se dobro oblekli in odpravili na pohod po gozdni poti. Na poti smo poiskali stopinje gozdnih živali in občudovali razgled, ki smo ga bili deležni na vrhu. Nazaj grede smo našli vejice, lubje in ledene sveče ter jih uporabili za izdelavo glasbil. Po pohodu je sledilo kosilo, kjer smo se vsi skupaj zbrali, pohodniki in smučarji. Po obedu smo se odpravili v svoje sobe. Po počitku smo se preoblekli v zimska oblačila ter skupini zamenjali. V poznem popoldnevu, po vrnitvi s pohoda ter smučanja in okrepčilu s toplim čajem, smo odšli na predavanje gorskega reševalca. Veliko smo se naučili, predvsem o FIS pravilih in o sami pestrosti, ki jih ponujajo na Kopah. Zagotovo bomo znanje delili z drugimi ter ga uporabili tudi v prihodnje. Po kar pestrem dnevu je sledila še večerja, za izbrane nočna smuka ter druženje s petjem, plesom in družabnimi igrami. Po takšnem aktivnem dnevu smo bili pa res že izmučeni, da smo si privoščili le še počitek in kasneje tudi zaslužen spanec.

(Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1)