Skoči na glavno vsebino
Select Page

Včeraj, 26. 9., smo na šoli obeležili evropski dan jezikov z različnimi aktivnostmi. Učenke 9. razreda so pripravile besedilo o prazniku in ga ob začetku pouka prebrale v oddelkih predmetne stopnje. Učenke in učenci so že v preteklem tednu izdelovali plakate, ki so izobešeni v šolski avli, ogledate si jih lahko na dnu prispevka. Pri tej dejavnosti so se zelo izkazale tudi nekatere romske učenke in izdelale romsko-angleško-slovenski slovar v obliki plakata.

Za še bolj pestro spremljanje tega posebnega dne je bila organizirana nagradna igra. Učenci, ki so se odzvali v velikem številu, so odgovore na nagradno vprašanje oddajali v skrinjico pri dežurnemu učencu in nestrpno čakali na žreb. Ta je danes trem nagrajencem prinesel sladko presenečenje. Pri pouku tujih jezikov smo dnevne dejavnosti prilagodili pogovoru o pomembnosti učenja tujih jezikov in izvedli kviz.

Aktiv učiteljev tujega jezika

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST