Šolsko leto se počasi bliža h koncu. Z mislimi na ljudi v stiski, ki bodo hvaležni za družbo mladih, OZRK Novo mesto vabi devetošolce k akciji

“Nisi sam-Humanitarni počitniški teden mladih”, ki bo potekal od 28. 6. do 2. 7. 2021.

Dejavnosti bodo potekale ves teden, devetošolci pa se jih lahko udeležijo glede na njihove časovne zmožnosti. Mladi se bodo družili in pomagali družinam pri urejanju bivalnih razmer. Organizator humanitarnega tedna bo kril stroške organizacije, prevoza in prehrane. Za udeležence so vse aktivnosti brezplačne.

Zainteresirani učenci dobite prijavnice v šoli. Prijave se zbirajo do 9. 6. 2021.

Dodatne informacije dobite na tel. št. 041 676 025 ali na: socialna.delavka.ozrknm@gmail.com.

Uspešen zaključek šolskega leta želimo in se veselimo udeležbe učencev z vaše šole na humanitarnem počitniškem tednu mladih.

DEJAVNOSTI

OZRK Novo mesto