Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po včerajšnjih dolgih in premišljenih pogovorih smo se zjutraj zbudili polni energije za lepši in boljši dan. Po zajtrku smo se podali v svet raziskovanja mediteranskega parka in spoznali številne nove vrste dreves iz celega sveta. Zazdelo se nam je, da smo v gozdu, zato se je v nas prebudil robinhoodski nagon, kar smo potešili s streljanjem puščic v tarčo. Žal smo ugotovili, da bi le redke pravi Robin Hood povabil v svoje vrste. V šolo smo se že učili, kaj je evolucija, a danes smo zelo plastično videli prikaz evolucije življenja na kopnem. Polni informacij smo se odpravili v učilnico, kjer nas je učiteljica Anja popeljala v svet sproščanja in čutenja. In začutili smo, da lakota kliče h kosilu. Po počitku je vabila obalna učilnica, kjer smo spoznavali publicistično besedilo o bližnjem Trsu in izvedli terenske vaje geografije ob čudovitem sončnem zahodu. Na dnevniških zapisih je bilo več zadovoljnih smeškov, kar pomeni, da smo uspešno realizirali naše dogovore. Večerne ure so si nekateri popestrili v bazenu, ostali pa ob druženju in pogovoru.

Hm, po večerji pa nas čakajo karaoke in verjamemo, da se bomo sproščeno zabavali.

Zaspali bomo z mislijo – kdor poje, slabo ne misli.

Vaši devetošolci

(Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST