Letošnje šolsko leto se je za našo šolo začelo zelo dobrodelno. V mesecu avgustu smo s strani treh mladih (Teja Kropivšek, Anja Drufovka in Jure Mlakar) dobili v dar delovne zvezke za naše tri učence. Iskreno smo jim hvaležni.

V četrtke, 3. 9. 2021, pa smo prejeli donacijo s strani Zveze za Dolenjsko, ki že nekaj let izvaja projekt »Za brezskrben korak v šolo«, s katerim želijo pomagati tistim, ki pomoč potrebujejo. Letos so izbrali našo šolo. Podarilo so nam ogromno zvezkov, pisal, likovnega materiala, torb, peresnic … Gospe Alenki Muhič (predsednica Zveze za Dolenjsko), gospodu Štefanu Davidu (predsedniku KS Šmihel) in gospe Miri Retelj (predsednica KS Drska) se v imenu vseh, ki bodo deležni te pomoči, iskreno zahvaljujemo.

Povezava do prispevka (Vaš kanal): TUKAJ.

Romana Šarec Rojc

ravnateljica OŠ Šmihel