Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zgodaj zjutraj nas je čakal odličen zajtrk. Po zajtrku smo temeljito pospravili svoje sobe, da bi dobili dobro oceno. Odšli smo na pohod do brunarice. Na pohodu smo se veliko naučili. Dvakrat smo na poti opazili tudi iztrebke medveda. Ko smo prišli do brunarice, smo pojedli malico in imeli prosto igro. Po poti nazaj smo se ustavili še na igralih. Po kosilu nas je čakala vožnja s kanuji. Bilo je zelo zabavno. Bili smo razporejeni v dve skupini, vsaka skupina v svojem kanuju, tako da smo med seboj tekmovali, katera skupina bo hitrejša. Zunaj pri domu Jurček smo se igrali na igralih in uživali v igrah z žogo. Po večerji smo komaj čakali, da gremo na nočni pohod. Na nočnem pohodu smo opazovali veliki voz, mali voz in zvezdo Severnico. Ta dan smo izvedeli veliko novega, hkrati pa smo bili zelo aktivni.

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST