Prebudili smo se v zasneženo jutro, se pripravili na nov dan ter se okrepili z bogatim zajtrkom. Po zajtrku smo se razdelili v dve skupini. Ena skupina je odšla na smučišče, druga pa je imela delavnice, kjer so se izdelovale ptičje krmilnice in pogačice. Po končanem smučanju in ustvarjanju smo odšli na kosilo. Po kosilu nas je obiskala naša ravnateljica. Zelo smo se je razveselili in ji razkazali naš dom ter učilnico v naravi. Po obisku sta se skupini zamenjali in vsi skupaj smo na koncu doživeli radosti na snegu ter razveselili ptičke s hrano. Po prihodu nazaj v dom smo zopet dobili sladko presenečenje. Ko smo se posladkali, je sledila zabavna ura angleščine. Kmalu za tem smo odšli na večerjo in po večerji nekateri tudi na nočno smuko. Prosti čas, ki je ostal še pred spanjem, smo popestrili z družabnimi igrami in druženjem. Vsi utrujeni smo hitro zaspali.

(Skupno 310 obiskov, današnjih obiskov 1)