Skoči na glavno vsebino
Select Page

NAVODILA UČENCU:

*SLOVENŠČINA:

Natančno preberi ta navodila. Prilepi kodo oziroma vpiši svojo šifro v okvirček desno zgoraj na tej strani. Preden začneš reševati naloge, previdno iztrgaj prilogo z izhodiščnimi besedili. Nato natančno preberi navodilo posamezne naloge in jo reši. Pri vsaki nalogi svoj odgovor napiši v predvideni prostor znotraj okvirja. Piši čitljivo in s pisanimi ali z malimi tiskanimi črkami, skladno s pravopisnimi pravili. Če se zmotiš, napačni odgovor prečrtaj in pravilnega napiši na novo. Na koncu svoje odgovore ponovno preveri. Želimo ti veliko uspeha.

*MATEMATIKA:

Natančno preberi ta navodila. Prilepi kodo oziroma vpiši svojo šifro v okvirček desno zgoraj na tej strani. Pri vsaki nalogi svoj odgovor napiši v predvideni prostor znotraj okvirja. Piši čitljivo. Če se zmotiš, napačni odgovor prečrtaj in pravilnega napiši na novo. Čeprav znaš marsikaj rešiti na pamet, moraš pri nalogah, ki zahtevajo reševanje, napisati postopek reševanja. Na koncu svoje odgovore ponovno preveri. Želimo ti veliko uspeha.

*ANGLEŠČINA:

Natančno preberi ta navodila. Prilepi kodo oziroma vpiši svojo šifro v okvirček desno zgoraj na tej strani. Pri vsaki nalogi natančno preberi navodila za reševanje. Najprej poslušaj govorjeni besedili in reši nalogi slušnega razumevanja. Nato reši še preostale naloge v preizkusu. Pri vsaki nalogi svoj odgovor napiši v predvideni prostor znotraj okvirja oziroma razpredelnice. Piši čitljivo. Če se zmotiš, napačni odgovor prečrtaj in pravilnega napiši na novo. Na koncu svoje odgovore ponovno preveri. Želimo ti veliko uspeha.

SPLETNA STRAN ZA DODATNA NAVODILA: TUKAJ

Pisanje NPZ bo potekalo v skladu z navodili NIJZ glede preprečevanja širjenja bolezni COVID-19.

Romana Šarec Rojc

ravnateljica

(Skupno 214 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST