Obveščamo vas, da bo jesenska zbiralna akcija odpadnega papirja potekala

v četrtek, 24. septembra 2020, od 6.30 do 16.30 na igrišču OŠ Šmihel.

Namen prve zbiralne akcije starega papirja je zbiranje sredstev v šolski sklad, zato vse učence, starše, prijatelje in zaposlene vabimo, da se je udeležite.

Zaradi lažjega in hitrejšega poteka dela vas prosimo, da papir zvežete v snope.

Z namenom, da se zbere čim več odpadnega papirja, smo pripravili kriterije, s katerimi bomo ob koncu druge zbiralne akcije določili najboljši oddelek.

Zmagovalni oddelek, ki bo prispeval povprečno največ kilogramov odpadnega papirja na učenca pri obeh zbiralnih akcijah, prejme nagrado.

Opomba: V preteklem šolskem letu zaradi upoštevanja ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe s koronavirusom nismo mogli v celoti izvesti spomladanske zbiralne akcije, zato se končni rezultat jesenske zbiralne akcije prenese v letošnje šolsko leto.

KRITERIJ ZA DOLOČITEV ZMAGOVALNEGA RAZREDA OB KONCU ŠOLSKEGA LETA

Glavni kriterij: Zmagovalni oddelek bo tisti, ki bo zbral povprečno največ kg papirja na učenca.

Za nagrado morata biti izpolnjena tudi naslednja dva kriterija:

1. Učenci oddelka morajo pri posamezni zbiralni akciji zbrati povprečno najmanj 40 kg papirja na učenca.

2. Pri posamezni zbiralni akciji mora sodelovati najmanj 85 % učencev oddelka.

Opomba: V primeru, da devetošolci pri prvi zbiralni akciji ne bodo sodelovali z vsaj 85 % udeležbo, sredstev druge zbiralne akcije ne bomo namenili kritju stroškov ob zaključku njihovega šolanja.

ZBIRAMO PLASTIČNE ZAMAŠKE IN POMAGAMO!

Ne pozabite! Na šoli skozi celo leto poteka tudi zbiranje plastičnih zamaškov v dobrodelne namene za humanitarno društvoMoja pot iz Cerovega loga pri Šentjerneju.

Zabojnik za zamaške se nahaja v avli pod oglasno desko.

Obvešča:

Merilin Šut