V petek, 24. 6. 2022, smo v šolski telovadnici izvedli prireditev ob zaključku šolskega leta in ob dnevu državnosti. Program sta povezovala učenca 3. razreda, Alina Zupančič in Maks Iskra. Prireditev se je pričela z državno in šolsko himno, temu pa je sledil nagovor ravnateljice Romane Šarec Rojc. Na prireditvi so se predstavili številni šmihelski talenti. Pod mentorstvom učiteljice Maje Zorič sta zapela otroški in mladinski pevski zbor. Z zvokom harmonike se je predstavil učenec Tilen Zorko, z violino pa učenka Katja Abram. Svoj pevski talent so predstavile učenke Mija Meštrič, Manca Meštrič in Tinkara Štravs. Voditelja sta nato na oder ponovno povabila ravnateljico, ki je podelila priznanja in nagrade našim najuspešnejšim učencem. Sledila je šmihelska modna revija pod mentorstvom učiteljice Anice Klobučar. Učenci so pri predmetu likovno snovanje izdelali modna poletna oblačila in se sprehodili po šmihelski modni brvi. Na prireditvi ni manjkal niti ples. S hip hop točko sta se predstavili učenki Lara Stopar Colarič in Nina Gril, z jazz baletom pa učenki Aja Jerele in Mija Meštrič. Preden pa smo odplesali v zaslužene počitnice, so na oder prišli vsi nastopajoči in učenci podaljšanega bivanja. Kmalu je bilo iz telovadnice slišati znan refren: »Smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off…«. In tako smo s polno paro zakorakali v počitnice.

 

Zapisala: učiteljica Špela Lumpert

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

All-focus

All-focus

All-focus

dav

 

(Skupno 234 obiskov, današnjih obiskov 10)