Skoči na glavno vsebino
Select Page

Področnega posamičnega šahovskega tekmovanja, ki je potekalo v OŠ Toneta Pavčka v Mirni Peči, se je v soboto, 17. 12. 2022, udeležilo sedem učencev naše šole oziroma skupno 90 učenk in učencev osnovnih šol iz Stopič, Žužemberka, Mokronoga, Mirne, Dolenjskih Toplic, Trebnjega, Mokronoga, Šentruperta, Drske, Centra, Bršljina, Grma, Mirne Peči, Metlike, Podzemlja, Trebelnega, Nemške vasi, Črnomlja, Otočca in Šmihela.

V kategoriji starejših dečkov je Marko Kapš osvojil 5. mesto, Anže Pavlič pa 18. mesto.

Med mlajšimi dečki je Jure Kapš osvojil 7. mesto, Tadej Zadravec je prav tako ujel deseterico z 8. mestom, Dan Jantolek pa je bil 19.

Maša Vidic je s 4. mestom tekmovanje med mlajšimi deklicami končala tik pod stopničkami, Julia Poljšak pa je tudi ujela deseterico z 9. mestom.

Vsem tekmovalcem čestitamo za aktivno udeležbo in izkazano uspešnost.