Tekmovanja

TEKMOVANJA V ZNANJU (ŠOLSKO LETO 2020/2021)

 

Učenci se lahko vključijo v naslednja tekmovanja:

 

KOLEDAR ŠOLSKIH TEKMOVANJ 2020/2021

dan

datum

naziv tekmovanja

šolsko

regijsko

državno

mentor

četrtek

24. 9. 2020

Tekmovanje iz znanja logike

x

   

Andrej Prah

Milka Hudoklin

ponedeljek

5. 10. 16. 10. 2020

Hitro in zanesljivo računanje, 1. krog

x

 

 

Vesna Slapničar

petek

16. 10. 2020

Znanje o sladkorni bolezni

x

   

Merilin Šut

sobota

17. 10. 2020

Tekmovanje iz znanja logike

   

x

Andrej Prah

Milka Hudoklin

ponedeljek

19. 10. 2020

Tekmovanje iz angleščine (8. r.)

x

   

Katja Kapele

sreda

21. 10. 2021

Biologija (za  Proteusovo priznanje)

x

   

Merilin Šut

ponedeljek

2. 11. – 13. 11. 2020

Hitro in zanesljivo računanje, 2. krog

x

   

Vesna Slapničar

petek

6. 11. 2020

Matemček

x

   

Vika Kek

Andreja Krnc

četrtek

12. 11. 2020

Tekmovanje iz angleščine (9. r.)

x

   

Jaka Darovec

ponedeljek

16. 11. 2020

ACM Bober, tekmovanje iz računalniškega mišljenja (16.–20. 11.)

x

   

Boštjan Hribar

Mateja Železnik

torek

17. 11. 2020

Slovenščina (Cankarjevo priznanje)

x

   

Karmen Jenič

Mateja Železnik

sobota

21. 11. 2020

Znanje o sladkorni bolezni

   

x

Merilin Šut

ponedeljek

23. 11. 2020

Tekmovanje iz angleščine (8. r.)

   

x

Katja Kapele

torek

24. 11. 2020

Tekmovanje iz znanja geografije

x

   

Dragica Poljanec

Alen Lindič

sreda

2. 12. 2020

Razvedrilna matematika

x

   

Zlatka Galič Marjanca Šoško

četrtek

3. 12. 2020

Astronomija (Dominkovo priznanje)

x

   

Milena Košak

petek

4. 12. 2020

Biologija (za  Proteusovo priznanje)

   

x

Merilin Šut

ponedeljek

7. 12. – 18. 12. 2020

Hitro in zanesljivo računanje, 3. krog

x

   

Vesna Slapničar

torek

8. 12. 2020

Tekmovanje iz znanja zgodovine

x

   

Dragica Poljanec

Alen Lindič

sobota

9. 1. 2021

Astronomija(Dominkovo priznanje)

   

x

Milena Košak

četrtek

14. 1. 2021

Slovenščina (Cankarjevo priznanje)

 

x

 

Mojca Klobučar

 

sobota

16. 1. 2021

ACM Bober

   

x

Boštjan Hribar

ponedeljek

18. 1. 2021

Kemija (Preglovo priznanje)

x

   

Merilin Šut

sreda

20. 1. 2021

Tekmovanje iz angleščine (9. r)

 

x

 

Jaka Darovec

torek

26. 1. 2021

Tekmovanje iz znanja geografije

 

x

 

Dragica Poljanec

Alen Lindič

sobota

30. 1. 2021

Razvedrilna matematika

   

x

Zlatka Galič

torek

2. 2. 2021

Tekmovanje iz znanja zgodovine

 

x

 

Dragica Poljanec

Alen Lindič

sreda

3. 2. 2021

Fizika (Stefanovo priznanje)

x

   

Milena Košak

sreda

3. 2. 2021

Naravoslovje (Kresnička)

x

   

Zlatka Galič Marjanca Šoško

sobota

6. 2. 2021

Hitro in zanesljivo računanje

   

x

Vesna Slapničar

sreda

10. 3. 2021

Vesela šola, CICI Vesela šola

x

   

Milka Hudoklin Mateja Hribar Marjetka Dragman

Majda Kolenc

sobota

13. 3. 2021

Slovenščina (Cankarjevo priznanje)

   

x

Mojca Klobučar

 

torek

16. 3. 2021

Tekmovanje iz angleščine (9. r.)

   

x

Jaka Darovec

četrtek

18. 3. 2021

Matematika (Vegovo priznanje)

x

   

Milena Košak

Andreja Krnc

sobota

20. 3. 2021

Tekmovanje iz znanja zgodovine

   

x

Dragica Poljanec

Alen Lindič

petek

26. 3. 2021

Fizika (Stefanovo priznanje)

 

x

 

Milena Košak

sobota

27. 3. 2021

Kemija (Preglovo priznanje)

   

x

Merilin Šut

četrtek

8. 4. 2021

Tekmovanje Mehurčki

x

     

sreda

14. 4. 2021

Vesela šola

   

x

Milka Hudoklin Mateja Hribar Marjetka Dragman

petek

16. 4. 2021

Tekmovanje v znanju geografije

   

x

Dragica Poljanec

Alen Lindič

sobota

17. 4. 2021

Matematika (Vegovo priznanje)

   

x

Milena Košak

 

petek

7. 5. 2021

Logična pošast

x

   

Tatjana Badovinac

Milka Hudoklin

sobota

8. 5. 2021

Fizika (Stefanovo priznanje)

   

x

Milena Košak

petek

21. 5. 2021

Logična pošast

   

x

Tatjana Badovinac

Milka Hudoklin

 

Opomba: Koledar vsebuje vsa šolska tekmovanja.

(Skupno 679 obiskov, današnjih obiskov 10)