Select Page

Zjutraj, ko smo se zbudili, nas je pričakalo darilo od Miklavža. Po obilnem zajtrku smo se razdelili v dve skupini. Prva je šla smučat dopoldan, druga pa popoldan. Na smučanju smo nekateri prvič preizkusili sedežnico. Na smučanju smo se naučili, kako ne smučati v pici, ampak v pomfriju (nov smučarski slovar učitelja). Ni nas sram, da je skoraj vsak enkrat padel. Nekako je treba preveriti snežno podlago, kajne. 😊 Medtem ko je ena skupina smučala, je druga v domu izdelovala voščilnice, snovala ideje za letak Varčujmo z vodo in šla na kratek sprehod.  Po končanem popoldanskem smučanju smo imeli malico, sledil je kratek prosti čas in usmeritve za delo po večerji. Tudi večerja je bila po našem okusu. Po večerji smo napisali dnevnik in izmenjali ideje za himno šole v naravi, ki jo bomo sestavili do konca tedna. Vsak je z eno besedo opisal, kaj dobrega bomo ponesli v jutrišnji dan. Nanizali smo same čudovite besede, ki jih bomo jutri spremenili v dejanja. Po supersko preživetem torku bomo zaspali z upanjem, da bo tudi naslednje dni tako.

Napisali Zoja, Tisa, Ula, Samo in Lan B.

    

(Skupno 221 obiskov, današnjih obiskov 1)
Pomoč osebam s posebnimi potrebami