Drugošolci podaljšanega bivanja zelo radi obiskujejo šolsko knjižnico. Tudi pred božično-novoletnimi prazniki smo jo obiskali, kjer nas je tako kot vedno lepo sprejela šolska knjižničarka Marjetka Dragman. Zelo navdušeni smo bili v knjižnici nad postavitvijo jelke iz knjig, ki jo je postavila naša knjižničarka. Pomagala sta ji učenca Zoja in Jan. Z veseljem smo se postavili ob tej čarobni jelki in se fotografirali.

Drugošolci so zapisali nekaj želja.

Želim si:

• lepo smrečico;   (Eli)
  • veliko sreče za mami, atija, brata Javorja in mene ter lepe praznike;   (Akacij)
  • da bi bili vsi v družini zdravi, da bi mi Božiček prinesel yu-gi-oh karte;   (Julij)
  • veliko zdravja in zadovoljstva v družini;   (Žiga)
  • da bi bili moji starši zdravi;   (Žan P.)
  • da bi bila mami zdrava in vesela;   (Erazem)
  • raketno vzletišče in veliko zdravja;   (Gašper G.)
  • veliko uspeha za moji sestri;   (Ema)
  • da bi očka ozdravel;   (Božidar)
  • dobro in prijazno učiteljico, da bi mi pomagala;   (Žan H.)
  • muco;   (Adina)
  • da bi Dedek Mraz bratu prinesel lego kocke;   (Binak)
  • lego kocke, tablico, čevlje za nogomet, ščitnike, pač vse za nogomet, ker ga rad igram; (Gašper K.)
  • stol;   (Anže)
  • lego french hišo;   (Sofija, Elma, Darja)
  • Wookieejsko bojno ladjo;   (Nejc, Anej)
  • da bi bil največji na svetu;   (Marko)