Skoči na glavno vsebino
Select Page

Letošnji drugi praznik slovenskega športa smo na naši šoli praznovali že dan prej, v sredo, 22. 9. 2021.

Imeli smo odlično vreme. Sončno in osvežilno smo se razprostrli po različnih športnih dejavnostih in po širokem območju Dolenjske. Pripravili smo zelo pester izbor dejavnosti, pri katerih so nam pomagali tudi zunanji izvajalci, katerim se iskreno zahvaljujem (Rado Trifković – Dan mobilnosti na Glavnem trgu, GYM – gimnastični klub NM, ŽKK Krka in KK Krka – košarka, tenis – TK Portovald, namizni tenis – NTK Krka, kegljanje – Kegljaški društvo Vodnjak).

Učenci so imeli naslednje dejavnosti:

1. r – gimnastika, košarka, pohod, tek

2. r – kegljanje, pohod, košarka, Dan mobilnosti

3. r – namizni tenis, pohod, košarka, Dan mobilnosti

4. r – tenis, pohod, košarka, Dan mobilnosti

5. r – tenis, pohod, Dan mobilnosti

6. r – pohod na Gospodično

7. r – pohod na Mirno goro

8. r – plavanje v bazenu Otočec

9. r – kolesarjenje, igre z žogo (Vavta vas, Hruševec)

Podružnica BV – pohod v različne smeri v okolici šole

Čeprav je praznik športa le en dan v letu, lahko športno dejavnost opravljamo vse dni v letu. Za vsako vremensko in časovno obdobje lahko najdemo priložnost za gibanje. Vsakdo si poišče sebi primerno gibalno dejavnost in uživa v možnosti, da lahko giba.

Praznujmo z gibanjem vsak dan, saj ŠPORTNI DUH NE IZBIRA TELESA.

Zadovoljstvo, nasmeh in sproščenost ob gibanju na športnem dnevu lahko razberete na slikah v galeriji.

Mentorica ŠŠ: Damjana Burgar

(Skupno 292 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST