Skoči na glavno vsebino
Select Page

27 tekmovalcev iz Brainobrain centra NM je v soboto, 9. 1. 2021, tekmovalo na že 6. mednarodnem tekmovanju v hitrostnem računanju, ki je letos 1. potekalo v online obliki. Računalo je cca 25.000 otrok s celega sveta, ki urijo svojo koncentracijo, spomin, vztrajnost, vizualizacijo z metodo Brainobrain (www.brainobrain.si).

Brainobrain metode spodbujajo razvoj leve in desne hemisfere pri otrocih. Z različnimi tehnikami razvijamo intelekt in osebnost. Preverite, katera stopnja bi bila najboljša za vašega otroka! www.brainobrain.si

Kjer je volja, tam je uspeh!

In prav učenci vaše šole so si priračunali sledeča odličja:

Gal Tentor Bogović (1. razred) – srebrna medalja;

Nil Blažič (3. razred) – priznanje;

Jona Recelj (3. razred) – zlata medalja;

Lun Blažič (5. razred) – srebrna medalja;

Ajda Recelj (6. razred) – priznanje;

Hana Recelj (8. razred) – srebrna medalja.

Iskrene čestitke vsem.

Romana Šarec Rojc

ravnateljica OŠ Šmihel

(Skupno 201 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST