Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ob šestih zjutraj smo se prebudili v svetlo jutro. Morali bi se zbuditi ob sedmih, ampak ker so bili naši živci napeti, smo to storili že kar prej. Dan smo začeli z jutranjo telovadbo. Po koncu smo se odpravili na okusen zajtrk. Sledilo je plezanje, pri katerem smo vsi uživali. Nekateri niso plezali iz strahu pred višino, nekateri pa so strah premagali in poslušali svoje srce. Odpravili smo se tudi na ogled kulturne dediščine kraja, kjer smo izvedeli veliko zanimivih stvari. Hiše so bile majhne z majhnimi vrati. Spali so na tleh. Mi tega ne bi preživeli. Brez elektrike in brez wi-fija – to ne bi šlo. Po odličnem kosilu smo imeli počitek, za njim orientacijo, kasneje pa smo po skupinah pripravljali belokranjsko pogačo. Pogačo je veliko učencev zafrknilo zaradi neposlušanja navodil. Nekateri so namesto kvadratov na pogačo narisali kar paralelograme. Če pa je pogača okusna, še ne vemo, ker nam je še niso dali poskusiti. Zvečer bomo zakurili taborni ogenj. Komaj že čakamo na nov dan, ko bomo šli naproti novim dogodivščinam.
Soba 9: Tinkara Bogataj, Nina Butala, Nika Podboj, Ema Derganc, Anita Kastrevc in Dragana Kojić

(Skupno 970 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST