Skoči na glavno vsebino
Select Page

Danes nas je zbudil učitelj Robert. Naša soba je bila dežurna pri zajtrku. Nato smo se razdelili na dve skupini. Prva skupina je odšla na vožnjo s kanujem, druga pa je streljala z lokom. Pri lokostrelstvu smo izvedli tudi tekmovanje. Zmagal je učenec iz 4. a. Po malici smo dejavnosti zamenjali. Potem smo se lahko igrali na igralih. Po kosilu smo imeli delavnice. Delali smo ježke iz naravnih materialov. Pekli smo tudi kostanj. Učenci iz druge skupine pa so se vozili s kolesom po poligonu. Sledila je tekma ”med dvema ognjema”. Boj je bil med fanti in puncami. Ker je bil rezultat neodločen in smo imeli večerjo, je zmagovalca odločil pravilno izračunan račun. Zmagali so fantje. Po večerji je sledil ples. Vsi smo komaj čakali na to večerno animacijo. Potem pa smo odšli spat.

Sanja Lužar in Maša Gregorčič (4. a/p)

 

(Skupno 883 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST