Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po zajtrku smo odšli v Medvedovo učilnico, kjer smo spoznavali sledi živali. Nato pa v gozd. Tam smo najprej nabrali liste od bukve, smrekove iglice in storž. Jaz sem se po nesreči dotaknil smole in ugotovil, da je zelo lepljiva. Nato jo je učiteljica Marina dala na palico in zažgala. Zelo je gorela. Poiskali smo lišaj in jelko. Videli smo tudi žabo. Poiskali smo odtise stopinj živali in notri vlili mavec. Šli smo nazaj v dom. Druga skupina je odšla z učiteljico Vesno in učiteljem Robertom na dolg sprehod do jame. V jami smo videli nočnega metulja, kapnike, steklo in nekaj gladkih kamnov. V jami je bilo zelo temno. Za kosilo je bila juha s kašo. Za glavno jed pa kruhov cmok z omako in mesom. Po kosilu smo imeli kolesarjenje. Poligon je bil malo težak. Druga skupina pa je izdelovala ježka iz naravnih materialov. Ko smo končali s kolesarstvom, smo se šli malo igrat na igrišče. Spoznala sem novo prijateljico. Med igro smo imeli tudi malico. Po večerji smo odšli na nočni pohod. Tam smo izvedeli veliko o zvezdah, npr.: da najdeš zvezdo Severnico si lahko pomagaš z Velikim vozom. Danes smo se veliko naučili. Bil je prelep dan.

Matej Gorenc, Laura Galič, Julija Berus (4. a)

 

(Skupno 506 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST