V skladu z Letnim delovnim načrtom Osnovne šole Šmihel bomo v soboto, 29. 9. 2018, z učenci 8. in 9. razreda izvedli športni dan – kolesarjenje. Pot nas bo vodila ob reki Krki do Osnovne šole Vavta vas. Zbor vseh udeležencev bo ob 8.20 na igrišču OŠ Šmihel, zaključek pa bo ob 12.40. Učenci bodo prejeli šolsko malico. Vožnja po šolskem igrišču je prepovedana. Kolo mora biti ustrezno opremljeno in tehnično brezhibno. Za varno kolesarjenje morajo biti učenci ustrezno oblečeni, imeti morajo kolesarsko čelado in varnostno odsevni telovnik ter upoštevati cestno prometne predpise.
V primeru, da učenec nima ustrezne kolesarske opreme ali da s svojim ravnanjem ogroža sebe in druge ter ne upošteva Pravil šolskega reda OŠ Šmihel, bodo zanj organizirane druge športne dejavnosti.
Lepo Vas pozdravljamo!