Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 15. 3. 201, bo na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz matematike  za bronasto Vegovo priznanje.

Za učence od 1. do 3. razreda bo tekmovanje ob 10. uri v matičnih učilnicah. Čas pisanja je 45 minut.

Za učence od 4. do 9. razreda bo pričetek tekmovanja ob 13.00 oziroma 13.15. Razpored učencev po učilnicah bo izobešen v avli šole v torek. Če se na seznamu ne najdete, o tem obvestite učitelja matematike ali učiteljico Košak.

Dovoljeni pripomočki so pisalo, svinčnik, geometrijsko orodje in radirka.

Kalkukatorji, prenosni telefoni in brisalci črnila niso dovoljeni.

Učenec, ki se je prijavil na tekmovanje in začne z reševanjem nalog, na tekmovanju sodeluje do konca. Ob neupoštevanju pravil, ki vam jih bodo posredovali nadzorni učitelji, boste odstranjeni iz tekmovanja in to bo zabeleženo v zapisnik.

Učenci, malo preglejte naloge iz rednega in dodatnega pouka, prevetrite svoje veliko znanje matematike in se tekmovalnih nalog z veseljem pa tudi previdnostjo ter premislekom lotite. Želimo vam veliko uspeha in  pokažite, kaj znate.

Vodja tekmovanja Milena Košak

(Skupno 289 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST