Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na področnem prvenstvu v mali odbojki so kapetan Mark Mlakar, Tim Šetina, Jakob Barborič, Enej Fink, Aleks Franko, Matej Lozar, Gašper Vidmar, Tevž Bajc, Julij Ogulin, Maj Resnik, Urban Mohorko in Marcel Hrovatič v OŠ Žužemberk v četrtek, 28. 3. 2019, med šestimi sodelujočimi ekipami osvojili pokal za tretje mestoUspeh naše ekipe je podkrepljen z izkazanim športnim obnašanjem, borbenostjo, ekipno pozitivno enotnostjo in zavzeto igro v vseh štirih odigranih tekmah.  Turnir je bil neke vrste atrakcija za Žužemberčane, saj  so si odbojkarske boje ogledali skoraj vsi učenci in večji del učiteljskega zbora OŠ Žužemberk. Področni prvaki so postali učenci iz OŠ Žužemberk, ki so v finalu premagali tako drugo uvrščene vrstnike  iz OŠ Center Novo mesto.

Slike in podrobni rezultati so na povezavi: https://sport.znm.si/home/document/docid/12306?back=/

Andrej Prah

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST