Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sklopu šolskega projekta Erasmus+ smo na naši šoli pripravili fotografski natečaj z naslovom “Moja nora družina” ter povabili vse učence šole k sodelovanju. Na natečaj je prispelo le 9 fotografij. Sestala se je 3-članska komisija. Med prispelimi fotografijami smo izbrali le eno fotografijo, ki se je najbolj približala tematiki natečaja Moja nora družina, katerega namen je bil ujeti v fotografski objektiv trenutek, kjer se družina skupaj zabava in počne nekaj izvirnega in nenavadnega. Vse fotografije smo razstavili na panoju v šolski avli. Zmagala je fotografija, ki nam jo je poslala četrtošolka Neža Vidmar. Na zaključni prireditvi je prejela praktično nagrado.

Zapisala in fotografirala učiteljica Helena Murgelj

(Skupno 477 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST