Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 8. 4. 2016, je učence 2. razreda obiskal policist. Prišel je z namenom, da predstavi poklic policista, konkretneje policista na motorju. Z zanimanjem smo si ogledali policijski motor za daljše razdalje, ki ga uporabljajo predvsem za delo na avtocesti. S policistovim dovoljenjem smo lahko sedli na motor in si ogledali opremo policista na motorju. Poleg tega smo preizkusili alko test in se pustili vkleniti v lisice. Zanimivo je bilo tudi slišati, kako hitro se lahko policist pelje na motorju in predvsem, da mora na vožnjah, ki niso nujne, prav tako kot vsi ostali upoštevati cestno prometna pravila in lahko za prekršek plača kazen. Spoznali smo, da je poklic policista zelo zanimiv poklic, a hkrati tudi zelo nevaren in odgovoren.

 

(Skupno 390 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST