Skoči na glavno vsebino
Select Page

V ponedeljek, 27. 5. 2019, so se Jaka Radoš, Lev Špes, Nejc Makarovič, Mark Mlakar in Tim Šetina udeležili občinskega tekmovanja v odbojki na mivki za šolsko leto 2019/2020.  Tekmovanje je potekalo v Športnem parku Loka v izjemnih vremenskih razmerah v obliki dežja in ohladitev. Vseh pet sodelujočih ekip, Šmihel, Grm, Center, Stopiče in Drska, je kljub deževnemu vremenu prikazalo zavzeto igro.  Ekipa OŠ Šmihel, predvsem pa udarna trojka Jaka, Lev, Nejc, je najprej v svoji skupini premagala vrstnike iz OŠ Grm, nato pa so v polfinalu prikazali več mojstrstva ter se z zmago nad OŠ Drska uvrstili v finale, kjer so se naši odbojkarji pomerili z dečki iz OŠ Center.  Zaradi zahtevnih vremenskih razmer sta ekipi odigrali le en podaljšan niz. Finalna tekma, ki se je končala z najtesnejšim izidom, je postregla z dobro in požrtvovalno igro obeh izenačenih ekip. Naslova občinskih prvakov so se po zmagi z 21 : 19 veselili Jaka, Lev, Nejc, Tim in Mark.   

Občinskim prvakom iskreno čestitamo za pristop, igro, medsebojne spodbude in lep dosežek.

Podrobni rezultati: https://sport.znm.si/Portals/s/adam/nnDoc/tsuf2o2zzEy0gPUnSDT8ig/Results/Odbojka%20na%20mivki%20-%20u%C4%8Denci%202019-20.pdf

Fotografije:  https://sport.znm.si/home/document/docid/13335?back=/

Andrej Prah

(Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST