Skoči na glavno vsebino
Select Page

Nosilci igre, Matevž Hvala, Jure Vidmar in Jaka Radoš, so s prikazano igro in rezultati na področnem tekmovanju v odbojki na mivki v ponedeljek, 4. 6. 2018, dosegli lep uspeh. Najprej so, tako kot nekaj dni prej v finalu občinskega tekmovanja, ponovno premagali vrstnike iz OŠ Center. V odločilni tekmi, ki je odločala o tem, katera ekipa se bo poleg izjemnih mojstrov odbojke iz Žužemberka uvrstila na polfinalni turnir državnega prvenstva, so »Šmihci« potem, ko so dokaj gladko dobili prvi niz proti vrstnikom iz Mokronoga, v zadnji tretjini drugega niza ohranili mirne živce in potrebno natančnost ter koncentracijo zato, da so ubranili tri set žoge ter uspeli  z napadom prek Jureta Vidmarja zmagati v podaljšku niza z 18 : 16. Turnir je potekal v izjemno vročem vremenu, tako da so dečki obeh ekip, Šmihela in Žužemberka, v zadnji tekmi turnirja  s pekočimi bolečinami v stopalih le uspeli odigrati tekmo, ki se je po pričakovanju končala v prid Žužemberka. Poleg naštetih sta področna podprvaka postala še Lev Špes in Nejc Makarovič.

Najuspešnejši igralec pri »Šmihcih« je bil tokrat Jure Vidmar.

Podrobni rezultati: http://www.as-nm.si/Portals/0/adam/nnNews/zQM3uDWn6k2cMRD9TFbvDQ/Results/Odbojka%20na%20mivki%20-%20u%C4%8Denci%2018-19.pdf

Fotografije: http://www.as-nm.si/novica/news/2429/rezultati-podrocnega-prvenstva-v-odbojki-na-mivki-za-osnovne-sole

Mentor Andrej Prah

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST