Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 4. razreda so se v sredo, 9. 11 2016, poučili o primernem vedenju v prometu. Mentor programa je učence poučeval o MIRNI HOJI IN OPAZOVANJU. Opozarjal je, da je  varno prečkanje ceste le tedaj, ko se promet ustavi in nikogar ni. Naloga vseh udeležencev v prometu je »OSTATI ŽIV«.

Vožnja z avtomobilčki na prometnem poligonu je bila poučna in zanimiva. Učenci vozniki so morali upoštevati cestna pravila, prometne znake in semafor. Mini avtomobilčki so opremljeni z varnostnim pasom, imajo zavorni pedal in pedal za plin.

Izvajanje programa so omogočili:

OŠ ŠMIHEL NOVO MESTO

MIZARSTVO BOGOVIČ D.O.O

BENEFICIJ D.O.O

PARKETARSTVO RAVBAR, RAVBAR MATEJ, S.P

TPV D.O.O

SIGNAL D.O.O

MALKOM NOVO MESTO D.O.O

DIMNIKAR-NR D.O.O

ZARJA D.O.O NOVO MESTO

KARTONAL NOVO MESTO D.O.O.

Vsem imenovanim se najlepše zahvaljujemo.

Učenci z razredničarkama

(Skupno 422 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST