Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši,

projekt Hrana ni za tjavendan je namenjen zmanjševanju količine zavržene hrane in ozaveščanju o učinkoviti porabi hrane. Projekt smo pilotno uvedli v šolskem letu 2014/2015, kjer so učenci skupaj z mentorji analizirali količino in vrsto zavržene hrane na šoli . Na podlagi analize so sodelujoče ustanove izvedle več aktivnosti za zmanjšanje količine zavržene hrane in dvig ozaveščenosti o odgovornem ravnanju s hrano.

Ker so sodelujoče šole izkazale željo, da se projekt nadaljuje tudi v letošnjem šolskem letu smo projekt nagradili z dodatnimi aktivnostmi, med katerimi je tudi anketa.

Pripravili smo spletno anketo, ki je namenjena vam staršem, da jo rešite doma skupaj z otroci. Povezava:

https://www.1ka.si/a/78724&skupina=6142963

Vprašanja, označena z rdečo bravo, so namenjena neposredno otrokom, ki jo rešite skupaj.
Želimo vam veliko uspeha.

Ekipa projekta Hrana ni za tjavendan

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST