Skoči na glavno vsebino
Select Page

Prvi občutki so super. Vsi smo zadovoljni z domom. Z učiteljico Sašo smo se  igrali dve igri. Prvo igro smo začeli na cesti, malo stran od doma. Z enim vdihom smo tekli in medtem kričali na ves glas. Igro smo zaključili s skupinskim krikom.  Drugo igro smo nadaljevali pred domom. Vzeli smo tekaške palice in se postavili v krog. Na znak hop smo se premaknili za eno mesto v desno. Na znak hop hop pa za eno mesto v levo. Pri tem smo morali ujeti sosedovo palico. Igra je bila zelo zabavna, saj so palice ves čas padale na tla. Z učiteljem Majem smo spoznali veliko virov energije in videli živali doma. Pri učiteljici Darji smo spoznali osnove nordijske hoje. Ta del nam je bil najbolj všeč.

Pred nočnim počitkom smo imeli še nočni pohod s svetilkami, ki je trajal skoraj dve uri.

Napisale učenke: Lana K. R., Nika M., Kaja P., Ajda B., Nina K., Lana P.

(Skupno 248 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST