Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tekmovanja iz znanja fizike za Stefanovo priznanje, ki je potekalo za osmi in deveti razred, se je na šolski ravni udeležilo 17 učencev. Osvojili so 7 bronastih priznanj, na regijsko tekmovanje pa se je uvrstilo 5 učencev. Učenci 8. razreda so osvojili 2 srebrni Stefanovi priznanji in to sta Iva Baša in Iza Maksl, učenci 9. razreda pa ravno tako 2 srebrni priznanji in sicer Vid Rajh ter Matic Erpič, ki je postal področni podprvak. Na državno tekmovanje  so se uspeli uvrstiti Iva Baša, Vid Rajh in Matic Erpič,

Znani so rezultati državnega tekmovanja iz znanja fizike, ki so se ga učenci udeležili 8. aprila 2017, na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Veliko dela in časa, ki so ga vložili v priprave se je obrestovalo, saj so vsi trije tekmovalci pokazali veliko znanja. Tako sta Iva Baša in Vid Rajh prejela državno srebrno  Stefanovo priznanje, učenec Matic Erpič pa je  osvojil zlato Stefanovo priznanje in postal državni prvak.

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo, posebna čestitka pa velja državnemu prvaku.

Mentorica: Milena Košak

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST