Skoči na glavno vsebino
Select Page

Jesenska zbiralna akcija, ki je potekala v četrtek, 24. 9. 2020, je uspešno zaključena.
Z vašo pomočjo smo zbrali 11.457 kg odpadnega papirja.

Vsem se lepo zahvaljujemo za trud in sodelovanje. Velika pohvala in zahvala gre tudi učencem, ki so ta dan pomagali pri izvedbi.

Glede na »koronasituacijo« in vse omejitve, s katerimi nam je le-ta postregla, smo se odločili, da se poleg učencev 7. B in 9. A razreda, ki so v povprečju dosegli oba kriterija, v naslednji krog za določitev zmagovalnega razreda ob koncu šolskega leta uvrstijo tudi učenci 7. A in 9. B razreda, ki so v povprečju dosegli vsaj po en kriterij pri obeh zbiralnih akcijah.

Rezultate si oglejte spodaj v tabelah.


Že sedaj pa vas vabimo in prijazno prosimo, da še naprej skrbno ločujete in zbirate odpadni papir za naslednjo zbiralno akcijo, ki bo predvidoma aprila 2021. Njen izkupiček pa bo namenjen devetošolcem.

Varujmo naš planet. Ohranimo gozdove. Poskrbimo za čistejše okolje. Zbirajmo papir.

Pripravila: Merilin Šut

(Skupno 246 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST