Obveščamo vas, da se bodo v ponedeljek, 23. 11. 2015, začela izvajati dela v zvezi s sanacijo strehe na Osnovni šoli Šmihel. Začetek del, ki je vezan na zaključek postopka izbire izvajalcev s strani Mestne občine Novo mesto, je nujen za preprečitev nadaljnjega zamakanja.

Da bomo zagotovili popolno varnost in omogočili nemoteno izvajanje bomo uvedli naslednje:

1. Od 23. 11. 2015 bomo za vstop v šolo in odhod iz šole uporabljali vhod pri telovadnici.
  2. Za ustavljanje in parkiranje avtomobilov lahko uporabljate parkirišči pod cerkvijo in pri pokopališču.
  3. Učenci, delavci šole, starši in drugi obiskovalci, krajani ter mimoidoči se ne smejo zadrževati v območju gradbišča.

Z upoštevanjem navedenega bomo vsi skupaj pripomogli k varnemu in uspešnemu izvajanju del.

Hvala.                                                                                                                                                                     Ravnateljica:

mag. Irena Hlača