Spoštovani učenci in starši,

obveščam vas, da v času šolanja na daljavo poteka izposoja knjig iz šolske knjižnice po naslednjem urniku:

Podružnica Birčna vas: torek, od 12. do 14. ure

Matična šola: ponedeljek, sreda in petek, od 12. do 15. ure,

in sicer po obveznem predhodnem naročilu na e-naslov: marjetka.dragman@os-smihel.si  ali tel. št. 07 39 35 125.

Pred prevzemom boste na vaš e-naslov prejeli sporočilo, da so knjige pripravljene za izposojo. Število izposojenih knjig ni omejeno. Rok izposoje je 14 dni. Knjige boste prevzeli pred vhodom v šolo.

Svetujem vam, da si pri iskanju knjig pomagate s COBISS+ OŠ Šmihel, kjer je razvidno, če knjigo knjižnica ima in če je prosta ali izposojena. Povezava na COBISS+ se nahaja na spletni strani OŠ Šmihel, v zavihku KNJIŽNICA.

V naročilo napišite: ime in priimek avtorja in naslov knjige, lahko pa tudi samo tematiko z opombo: poučne ali leposlovne knjige in velike/male tiskane črke (za učence 1. in 2. razreda).

BRALNA ZNAČKA (slovenska, angleška, nemška) in DOMAČE BRANJE – seznami so objavljeni na šolski spletni strani, v zavihku KNJIŽNICA/BRANJE.

KNJIŽNE NOVOSTI

Police šolske knjižnice smo obogatili z novimi knjigami. Predstavitev dvanajstih knjig se nahaja na spletni strani OŠ Šmihel, v zavihku KNJIŽNICA/KNJIŽNE NOVOSTI.  Vsak mesec bodo na ta način predstavljene nove knjige iz šolske knjižnice.

Naj vam branje knjig polepša zimske dneve, lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi.

knjižničarka Marjetka Dragman