Skoči na glavno vsebino
Select Page

Državna komisija tekmovanja iz logike je objavila uradne rezultate državnega tekmovanja. Državnega tekmovanja iz logike se naj bi udeležilo šest učencev OŠ Šmihel toda en učenec je dan pred tekmovanjem zbolel. Preostalih pet učencev se je spoprijelo z zelo zahtevnimi nalogami v soboto, 20. 10. 2018, v Žužemberku in dosegli lep uspeh, saj so kar štirje učenci razvrščeni med dobitnike srebrnih priznanj: Tinej Rajh in Filip Kapš iz 8. razreda ter Matevž Hvala in Marija Judež iz 9. razreda.

Vsem tekmovalcem, ki so se udeležili državnega tekmovanja iz logike, čestitamo za vloženo delo in rezultat na tekmovanju!

Podrobni rezultati so na povezavi: https://www.zotks.si/logika/rezultati

Mentor Andrej Prah.

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST