Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na OŠ Center je 25. 5. 2019 potekalo državno tekmovanje Logična pošast. Iz naše šole se je na tekmovanje uvrstilo 27 učencev. Jure Kapš iz 2. a, Filip Judež iz 3.b in Marija Judež iz 9. a so prejeli zlato priznanje.

Srebrno priznanje je prejelo petnajst učencev: Jona Recelj 1.a, Miša Radoš 2.a, Sara Petrina 2.a, Tisa Cvelbar 2.a, Nuša Florijančič 3.a, Žiga Šurla 3.a, Tevž Muhvič 3.b, Maj Strašek 4.b, Matej Gorenc 4.a, Laura Galič 4.a, Eli Gorjanc 5.b, Jakob Cvelbar 5.a, Tevž Bajc 7.c, Tinej Rajh 8.a in Filip Kapš 8.b.

Priznanje so prejeli: Filip Jerkovič 2.b, Ana Kapš 3.a, Ana Al Daghistani 4.a, Meta Kapš 4.a, Ajda Recelj 4.a, Živa Strašek 6.b, Nejc Florijančič 6.a, Jaka Kapš 6.c in Gašper Selan 6. c.

 

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

 

Pripravila: Vika Kek

 

 

(Skupno 309 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST