Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ko smo se zbudili smo se oblekli in odšli zajtrk. Po zajtrku smo se oblekli v smučarsko opremo in odšli na smučišče. Med smučanjem smo imeli tudi odmor za malico. Po malici je sledila še ena ura smučanja, ki je kljub megli hitro minila. Utrujeni in zelo premraženi smo odšli do koče, kjer nas je čakalo dobro kosilo.

Po kosilu smo imeli krajši počitek, ki smo ga več ali manj namenili igranju. Sledil je popoldanski del smučanja, ki je minil zelo hitro.

Sledil je popoldanski pouk, kjer smo pisali dnevnike, spoznali FIS pravila smučanja, brali knjige in spoznali geografijo Pohorja. Po večerji so sledile družabne igre. Utrujenost je bila velika, zato smo se hitro odpravili v postelje.

Nuša, Tinkara B., Nina, Nika, Živa in Ema

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST