Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 11. 6. 2024, so se devetošolci, ki so vseh devet let osnovne šole brali za bralno značko, udeležili nagradnega izleta v Muzej Lojzeta Slaka v Mirni Peči. Ogledali so si bogato razstavo  s pisnim in slikovnim gradivom, s predmeti, glasbo in filmi, ki predstavljajo življenje in delo virtuoza na diatonični harmoniki. Lahko so prisluhnili Slakovim uspešnicam in si ogledali nastope glasbene skupine. Ob koncu so vsi skupaj stopili na oder in zapeli Slakovi veliki uspešnici V dolini tihi in Čebelar z glasbeno in video spremljavo.

Zlati bralci 2023/2024 so postali: Dina Kišmetović, Nejc Žagar, Ronja Tašič, Julia Berus, Džejlana Jašarević, Gal Bartolj, Aleks Gošte, Ajda Recelj, Meta Kapš, Sanja Lužar, Blaž Brkić, Iza Brodar, Maša Gregorčič, Neža Blatnik, Alja Brdar, Filip Škrbe, Matej Gorenc, Ana Al Daghistani in Andraž Šurla.

Za zvestobo bralni znački bodo na valeti prejeli knjižno darilo  Društva bralna značka Slovenije in spominsko priznanje.

Iskrene čestitke!

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Zapisala knjižničarka

Meta Dragman

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST