Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po šolskem tekmovanju iz fizike so se Filip Kapš, Matevž Hvala in Marija Judež uvrstili na področno tekmovanje, ki je letos potekalo v Trebnjem. Devetošolka Marija Judež je na področnem tekmovanju pokazala ogromno znanja in postala področna prvakinja, osmošolec Filip Kapš pa je osvojil srebrno priznanje.

V soboto, 6. 4. 2019, je na Pedagoški fakulteti v Ljubljani potekalo državno tekmovanje iz fizike, kamor so se uvrstili učenci, ki so pokazali najboljše rezultate na področnem tekmovanju. Marija je tudi na državnem tekmovanju, ki je obsegalo obravnavo fizikalnih nalog in eksperimentalno delo, pokazala odlične sposobnosti reševanja zahtevnih fizikalnih izzivov in osvojila zlato Stefanovo priznanje.

Mariji iskreno čestitamo in želimo veliko uspeha pri fiziki tudi v srednji šoli!

 

Pripravila: Milena Košak

 

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST