Skoči na glavno vsebino
Select Page

Odbojkarska ekipa Šmihela, ki so jo sestavljali osmošolci Gal Bartolj, Blaž Vidmar, Blaž Brkić, petošolec Bine Plut in šestošolec Oskar Iskra,  je na občinskem tekmovanju v odbojki na mivki med šestimi sodelujočimi ekipami z zmagama proti vrstnikom iz OŠ Stopiče in OŠ Grm ter s tesnima porazoma proti kasnejšim prvakom iz OŠ Otočec in drugouvrščenim dečkom iz OŠ Center osvojila pokal za 3. mesto.

Udarna trojka osmošolcev je svojo najboljšo predstavo prikazala prav v tekmi za 3. mesto proti OŠ Grm.

Za prikazano vloženo energijo, vztrajnost in uspeh si ekipa zasluži vse čestitke!

Podrobnejši rezultati in veliko fotografij na spodnji povezavi:

https://sport.znm.si/home/document/docid/20423?back=/

Zapisal mentor:

Andrej Prah

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST