Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo se zbudili ob istem času. Ob 7.30 je sledila jutranja telovadba v telovadnici. Potem smo pospravljali sobe. Pol ure smo imeli prostega časa, nato pa smo imeli sestanek. Razdelili smo se v dve skupini. Prva skupina je šivala obeske za ključe, druga skupina pa je z učiteljem Majem v telovadnici igrala igre – jaz, midva, mi. Podajali smo si žogice in imeli labirint. Po dobrem kosilu in klepetu po telefonu smo imeli popoldanske dejavnosti. Tudi tu smo delali v dveh skupinah. Prva skupina si je zunaj ogledovala lišaje na drevesih (obstajajo tri vrste). Ugotavljali smo, kako čist zrak je na Vojskem. Ugotovili smo, da je zrak čist, saj je bilo veliko lišajev. Najmanj je bilo grmičastih lišajev. Druga skupina je bila v telovadnici. V manjših skupinah smo sestavljali lego kocke. Ogledali smo si model, ki smo ga morali enako sestaviti. Pri večerji nam je najbolj teknil rižev narastek. Zadnji večer na Vojskem je bil zelo zanimiv in zabaven. Najprej so se sobe predstavile. Potem smo imeli žur – zabavo s plesom. Ta dan je bil super.

Sergej P., Gregor P., Lovro R., Adrijan M.

 

(Skupno 960 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST