Select Page

ZAKLJUČEK EVROPSKEGA TEDNA MOBILNOSTI 2022

DAN BREZ AVTOMOBILA

V četrtek, 22. 9. 2022, smo učenci 1., 2. in 3. razreda odšli v mesto, kjer so ob dnevu brez avtomobila pripravili različne delavnice. Ob 9.30 smo se zbrali na Glavnem trgu, kjer smo skupaj zaplesali ples. Nato smo obiskali različne stojnice.

Ogledali smo si predstavitev pohodništva in izdelavo markacij, predstavitev reševanja ponesrečenca iz avtomobila ter predstavitev Kluba ljubiteljev psov K-9. Obiskali smo tudi policiste in preizkusili, kako je sedeti na policijskem motorju. Udeležili smo se še ustvarjalnih delavnic, sodelovali pri računanju z abakusom, različnih športnih igrah ter ostalih zabavnih delavnicah.

Na koncu smo prejeli še balone in se odpravili v šolo. Bili smo zelo veseli in zadovoljni, ker smo dan pouka lahko preživeli na nekoliko drugačen način.

Zapisala: Anja Hrovat

(Skupno 199 obiskov, današnjih obiskov 1)