Skoči na glavno vsebino
Select Page

Odbojkarska ekipa dečkov OŠ Šmihel se je v ponedeljek, 27. 3. 2017, udeležila polfinalnega turnirja državnega prvenstva za osnovne šole v odbojki.

Pred polno tribuno bučnih domačih navijačev v Športni dvorani Logatec so se napredovanja na finalni turnir zasluženo veselili domači odbojkarji iz osnovne šole Osmih talcev Logatec, ki so brez izgubljenega niza in s prepričljivo točkovno razliko v vseh štirih nizih premagali vrstnike iz Kanala ob Soči in Šmihela. Drugo mesto je osvojila ekipa iz Kanala, ki je po razburljivem drugem nizu uspela premagati Šmihce tesno s 25 : 23. Kanalci so tako zasedli končno 4. mesto.

Vid Rajh, David Cimermančič, Domen Šetina, Tilen Volkar, Marcel Luzar, Tevž Žagar, Jan Lindič, Aljaž Šimc, Matevž Vidmar, Matevž Hvala in Jure Vidmar so tako v letošnji sezoni postali občinski podprvaki, področni podprvaki, osvojili prvo mesto na četrtfinalnem turnirju ter z dosežkom v polfinalu zasedli skupno imenitno 7. mesto v državnem tekmovanju za osnovne šole v odbojki.

Mentor: Andrej Prah

(Skupno 343 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST