Danes zjutraj smo bili pravi zaspančki. Spali smo kar do 7.30. Po zajtrku smo imeli nekateri tekmovanje Matemček. Ena skupina je odšla v gozd, kjer smo odkrivali skrivnosti podzemne jame. V njej smo videli kapnike, jamsko kobilico in za 10 sekund ugasnili lučke. Bili smo v popolni temi. Druga skupina je izvedela veliko novega o gozdnih živalih, nato smo odšli na učno pot. Naredili smo odlitek odtisa stopinje živali. Pod hrastom smo našli veliko šišk, v katerih so bile mušice. Pri kosilu smo zapeli pesem slavljencu Joštu, kuharice pa so zanj pripravile presenečenje v obliki ”kočevske bombice”. Sledil je počitek, saj nas je čakalo pestro popoldne. Po skupinah smo izvajali naravoslovne poskuse, streljali z lokom, se s kanujem peljali po reki Rinži in kolesarili. Čaka nas še zadnji družabni večer, kjer bomo predstavili naše talente.

P. S.: Starši. Jutri nas počakajte na GLAVNI AVTOBUSNI POSTAJI (ob 13.45).

PETOŠOLCI

(Skupno 245 obiskov, današnjih obiskov 1)