Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ko so nas učitelji zbudili, smo šli na telovadbo, nato pa na zajtrk. Po zajtrku smo se zbrali v medvedovi učilnici. Tam smo spoznali medvedka Tončka in veliko o gozdu. Videli smo ulitke sledi medveda, volka in risa. Potem smo odšli v gozd iskati sledi različnih živali. Pogledali smo si tudi različna drevesa ter spoznali razliko med jelko in smreko. Po vrnitvi v dom Jurček smo imeli kosilo, nato pa počitek. Popoldan smo imeli kolesarjenje in bilo je zelo zabavno. Nato pa večerjo in kviz Male sive celice.

 Tamara Kojić, 4. a

 V torek zjutraj smo se zbili in pripravili ter odšli na telovadbo. Dežurne deklice iz naše sobe (Super frendice) smo odšle pripravit zajtrk. Potem smo pospravili sobe. Zbrali smo se v učilnici Jurček, kjer nam je učitelj pripovedoval o vesolju in orientaciji v naravi. Sledil je ogled kraške jame. Jama je bila čudovita. Ogledali smo si jo sami, učitelj je bil zunaj. Ko smo prišli v dom, smo imeli kosilo. Popoldan smo odšli v fitnes na prostem, nato pa v gozd nabirat naravne materiale. Potem smo imeli delavnico ročnih spretnosti. Po delavnici smo uživali v igri na zunanjih igralih. Pred spanjem smo še razgibali možgane v kvizu. 

 Ema Kastrevc, 4. b

(Skupno 485 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST