Skoči na glavno vsebino
Select Page

 

Ko smo prišli v Kočevje, smo se s pedagoško vodjo pogovorili o pravilih, nato pa smo odšli v sobe in si uredili postelje. Po pospravljanju sob smo imeli sestanek. Določili smo tudi dežurno sobo. Učenci iz dežurne sobe so šli pripravit jedilnico za kosilo. Po petih minutah smo šli na kosilo vsi. Po kosilu je sledil počitek nato pa popoldanska dejavnost. Razdelili smo se v dve skupini in šli na pohod, ki je trajal dve uri in pol. Po pohodu smo šli na večerjo. Zvečer pa smo imeli dejavnost JURČEK IMA TALENT, kjer se je vsaka soba predstavila s svojo točko.

Tim Golubič, 4. b

Zjutraj sem že komaj čakala, da gremo v šolo v naravi. Poklicala sem mami, ki je bila že v službi. Ko me je očka peljal v šolo, sem bila vznemirjena. Kovčke smo odložili v naš razred. Potem smo se pogovorili o hišnem redu, ki velja v domu Jurček. Ko smo se odpravili, sem bila zelo vznemirjena. Peljali smo se približno eno uro. Ko smo prispeli, nas je lepo sprejela vodja doma Jurček. Potem smo se razporedili v sobe. Spim s Klaro, Meto in Leo. Potem smo nekateri odšli po posteljnino. Lahko smo si kupili tudi kakšen izdelek. Kmalu smo se odpravili na daljši pohod. Trajal je približno tri ure. Izvedeli smo veliko novih stvari o Kočevju. Po vrnitvi je sledila večerja. Potem pa smo imeli počitek. Po počitku so bili Talenti Jurček, kjer smo se predstavili z različnimi nastopi.

Živa Strašek, 4. a

(Skupno 772 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST