Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 3.3. 2016, smo se nekatere učenke izbirnega predmeta sodobna priprava hrane udeležile kuharskega tekmovanja v gostilni Jakše na Drski. Sestavile smo dve skupini, eno skupino so sestavljale dve učenki 7. razreda in dve učenki 9. razreda (Alja Bukovec, Tina Kump, Gaja Gregorčič in Eva Piškurič). Dekleta so kuhale močnik na posodobljen in star način ter jabolka s karamelo in piškoti. Drugo skupino smo sestavljale učenke 9. razreda (Anja Količ, Nina Selak, Nastja Bratož in Živa Staniša). Kuhale smo štrukje na star način ter štruklje na posodobljen način s smetanovo omako. Sicer so zmagale učenke osnovne šole Drska, ampak vseeno je bila to za nas nova in zanimiva izkušnja, v kateri smo uživale in se zabavale.

Živa Staniša, 9. b

(Skupno 201 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST