Skoči na glavno vsebino
Select Page

Odbojkarska ekipa Šmihela, ki so jo sestavljali udarna trojka David Cimermančič, Jure Vidmar in Matevž Vidmar ter Matevž Hvala in Nejc Makarovič, je na polfinalnem turnirju državnega prvenstva v odbojki na mivki med šestimi sodelujočimi ekipami z zmagama proti vrstnikom iz OŠ Globoko in favoriti iz OŠ Brezovice pri Ljubljani v polfinalu ter s porazom v finalni tekmi proti aktualnim državnim prvakom iz Žužemberka osvojila pokal za 2. mesto na turnirju oziroma med več kot stotimi šolami končno 5. mesto v državi. Dečki so v teku trajanja celotnega in časovno rekordno dolgega turnirja (4 ure) pokazali odličen pristop in odgovornost.

Podrobnejši rezultati in veliko fotografij:

http://www.as-nm.si/novica/news/2039/polfinale-drzavnega-prvenstva-v-odbojki-na-mivki-za-ucence-in-ucenke

Zapisal mentor Andrej Prah.

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST