Skoči na glavno vsebino
Select Page

Po dveh letih premora zaradi epidemije je v sredo, 15. 6. 2022, župan Mestne občine Novo mesto mag. Gregor Macedoni pripravil tradicionalni sprejem najboljših učenk/učencev ter športnic/športnikov novomeških osnovnih šol, ki so dosegli najboljše rezultate v znanju in športu v šolskem letu 2021/22.

 

Županove petice, protokolarno darilo, so prejeli tudi učenci naše šole, in sicer:

META KAPŠ, učenka 7. a je prejela nagrado za  najboljšo športnico,

JAKA KAPŠ, učenec 9. b za  najboljšega športnika in

EMA KASTREVC, učenka 8. a za najboljšo učenko. Ponosni pa smo tudi na Manco Meštrič, učenko 8. a, ki je prejela protokolarno darilo kot najboljša učenka glasbene šole Marjana Kozine.

 

Poleg tega je župan podelil tudi priznanja za najboljše šole v znanju in športu. Naša šola je osvojila tretje mesto med najboljšimi novomeškimi osnovnimi šolami v športu, v znanju pa smo zasedli prav tako odlično 4. mesto (brez priznanja).

 

Članek s fotografijami (TUKAJ).

 

Ponosna sem na vse učenke, učence in zaposlene, vsem nagrajenim učencem pa izrekam iskrene čestitke. 

 

Romana Šarec Rojc

ravnateljica OŠ Šmihel

 

(Skupno 527 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST